Części zamienne Atlas FiltriTylko oryginalne części opatrzone znakiem “Made in Italy” dają gwarancję trwałości i solidności Atlas Filtri. W zestawach najczęściej znajdują się tylko klucze do odkręcania obudowy. W przypadku chęci powieszenia filtra na ścianie – należy zaopatrzyć się w odpowiednie mocowanie.

Dostępność części zamiennych i akcesoriów do filtrów Atlas Filtri jest bardzo duża. Nie oznacza to, że producent przewiduje uszkodzenia samych części (np. złamanie klucza do odkręcania kloszy). Chodzi raczej o możliwość kupienia zamiennika w przypadku zgubienia części z zestawu.

Akcesoria obejmują również produkty, które nie są dostępne w zestawach – stanowią opcję dla klientów. Przykładem jest automat płuczący do filtrów Atlas Filtri Hydra i przejściówki przyłączy.

Dostępne części zamienne:

Automat płuczący

Wkrótce w sprzedaży automat płuczący do filtrów Atlas Filtri z serii Hydra. Dzięki temu urządzeniu nie trzeba pamiętać o regularnym oczyszczaniu wkładów filtracyjnych. Automat można dostosować do jakości naszej wody, zaprogramować płukanie na konkretną porę, włączyć czujnik spadku ciśnienia w urządzeniu.