Filtry Atlas Filtri BX

Filtry Atlas Filtri z serii BX

Obudowy Atlas Filtri z serii BX wyprodukowane są z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, które zapewnia wieloletnią pracę całego filtra. Do obudowy pasują wkłady z podwójną uszczelką O-ring. Właściwości filtra uzależnione są od zaaplikowanego wkładu. Wraz ze wzrostem średnicy przyłącza obudowy – zwiększa się jej przepływ oraz wydajność. Obudowy o wysokości 20 cali można stosować do przemysłu.

System mocowania wkładów BX zapewnia:

Łatwość montażu – bezpieczny i pewny montaż wkładu tylko jednym ruchem
Szybkość montażu – wymiana wkładu zajmuje kilka sekund
Pewność montażu – podwójna uszczelka O-ring zapewnia doskonałą szczelność


Filtr Atlas Filtri BX 10″Korpus filtra Atlas Filtri z serii BX o wysokości 10 cali. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Klosz przystosowany jest do wkładów Atlas Filtri z podwójną uszczelką.

Filtr Atlas Filtri BX 10 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri BX 20″Korpus filtra Atlas Filtri z serii BX o wysokości 20 cali. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Klosz przystosowany jest do wkładów Atlas Filtri z podwójną uszczelką.

Filtr Atlas Filtri BX 20 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri Duplex BX 10″Podwójny korpus filtra Atlas Filtri z serii BX o wysokości 10 cali. Nie wymaga stosowania dodatkowych złączek. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Klosz przystosowany jest do wkładów Atlas Filtri z podwójną uszczelką.

Filtr Atlas Filtri Duplex BX 10 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri Duplex BX 20″Podwójny korpus filtra Atlas Filtri z serii BX o wysokości 20 cali. Nie wymaga stosowania dodatkowych złączek. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Klosz przystosowany jest do wkładów Atlas Filtri z podwójną uszczelką.

Filtr Atlas Filtri Duplex BX 20 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę