Filtry Atlas Filtri SX

Filtry Atlas Filtri z serii SX

Włoskie obudowy z serii SX przystosowane są do standardowych wkładów z płaskimi uszczelkami. Umożliwia to aplikację wkładów różnych producentów o wielu właściwościach. Działanie filtra zależy od tego jaki wkład włożymy do klosza. Powoduje to wszechstronność zastosowań. Bezpieczny system odkręcania głowicy od klosza ułatwia serwisowanie filtra. Nawet po wielu miesiącach nie ma problemu z odkręceniem pierścienia od głowicy.

Obudowa trzyczęściowa:

Schemat budowy filtra trzyczęściowego

Połączenie trzyczęściowe filtrów narurowych zostało opatentowane przez Atlas Filtri. Jest to doskonała alternatywa dla standardowych połączeń, gdzie głowica filtra wkręcana jest bezpośrednio w korpus.

Dzięki zastosowaniu dodatkowego pierścienia mocującego, znacznie prościej jest serwisować całe urządzenie. Odkręcenie filtra i wymiana wkładu zajmuje kilka minut.

Uszczelka idealnie wpasowuje się w wyżłobienie w korpusie. Dociskana od dwóch stron zapewnia idealną szczelność konstrukcji.


Filtr Atlas Filtri SX 10″Korpus filtra Atlas Filtri z serii SX o wysokości 10 cali. Obudowa jest dużo lepiej wykonana niż standardowe filtry dwuczęściowe lub trzyczęściowe typu Slim. Klosz przystosowany jest do standardowych wkładów z płaską uszczelką.

Filtr Atlas Filtri SX 10 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri SX 20″Korpus filtra Atlas Filtri z serii SX o wysokości 20 cali. Obudowa jest dużo lepiej wykonana niż standardowe filtry dwuczęściowe lub trzyczęściowe typu Slim. Klosz przystosowany jest do standardowych wkładów z płaską uszczelką.

Filtr Atlas Filtri SX 20 Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri Hot SX 10″Obudowa 10 cali filtra Atlas Filtri z serii SX do wody ciepłej. Wykonana ze wzmocnionego polipropylenu. Do korpusu pasują standardowe wkłady z płaskimi uszczelkami. Filtry włoskiego producenta są o wiele lepszej jakości niż klasyczne produkty oferowane na rynku.

Filtr Atlas Filitr Hot SX 10 do gorącej wody Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Filtr Atlas Filtri Hot SX 20″Obudowa 20 cali filtra Atlas Filtri z serii SX do wody ciepłej. Wykonana ze wzmocnionego polipropylenu. Do korpusu pasują standardowe wkłady z płaskimi uszczelkami. Filtry włoskiego producenta są o wiele lepszej jakości niż klasyczne produkty oferowane na rynku.

Filtr Atlas Filtri Hot SX 20 do wody gorącej Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę