Wkłady Atlas Filtri Sanic

Wkłady Atlas Filtri z serii Sanic

Technologia Microban® zabezpiecza powierzchnię wkładów przed rozwijaniem się bakterii i skażeniem mikrobiologicznym. Microban® wykorzystując właściwości srebra tworzy wewnętrzną przeciwgrzybiczną barierę we włóknach wkładów.

Trwała ochrona zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii i wirusów. Powłoka Microban® jest wprowadzana w procesie produkcji, dlatego nie ulega zniszczeniu podczas użytkowania wkładu.

Gdzie stosuje się technologię Microban®?

Produkty z technologią Microban® są polecane w miejscach takich jak: szpitale, ośrodki zdrowia, apteki, ale również instytucje związane z edukacją. Ochrona Microban® stosowana jest w medycynie od ponad 10 lat, m.in. w materacach szpitalnych, poduszkach i maskach na twarz używanych przez lekarzy przy operacjach. Informacja o produkcie jest dla wielu przedstawicieli środowiska medycznego znaną technologią. Jednak ochrona antybakteryjna Microban® nie występowała dotychczas w obszarze filtracji wody.

Technologia Microban® i symbol są znakami handlowymi Przedsiębiorstwa Produktów Microban® w Huntersville, Północna Karolina, USA.

Struktura wkładów piankowych Sanic

Wkłady piankowe usuwają z wody zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak piasek, produkty korozji, mułu, zawiesin.

We wkładzie piankowym Atlas Filtri CPP 10 SANIC właściwości aktywne opierające się o działanie srebra są równomiernie rozłożone na całej powierzchni wkładów (wnikają w każdy por wkładu).

Struktura wkładów sznurkowych Sanic

Wkłady sznurkowe również filtrują wodę pod kątem zanieczyszczeń mechanicznych. Posiadają większą żywotność od wkładów piankowych.

W trakcie nawijania sznurka na trzpień wkładu Atlas Filtri FA 10 SANIC, cząsteczki bazujące na srebrze są aplikowane na każde (nawet najdrobniejsze) włókno.

Atlas Filtri FA 10 SANIC BX – wkład sznurkowy do jednorazowego użytku

Dokładność filtracji – do wyboru 1 mcr , 5 mcr, 10 mcr, 25 mcr, 50 mcr, 100 mcr

Przeznaczenie – filtracja piasku, zawiesin, rdzy, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pralek oraz innych instalacji.