Filtry Atlas Filtri BIG

Filtry Atlas Filtri z serii BIG

Filtry Atlas Filtri z serii BIG to udoskonalona wersja obecnych od wielu lat na polskim rynku obudów Big Blue. Filtry BIG cechuje wysoka jakość wykonania, duża wytrzymałość oraz (w zależności od wersji) zastosowanie manometrów i zaworu spustowego. Klosze dostępne są w dwóch wersjach – przezroczystej i całkowicie niebieskiej.

Do filtrów Atlas Filtri BIG z zaworem spustowym można zamontować automat płuczący. Daje on pewność, że wkład filtra jest cały czas czysty, a proces filtracji przebiega efektywnie.

Obudowy przystosowane są do wkładów z płaskimi uszczelkami o średnicy zewnętrznej od 4″ do 4,5″, średnicy wewnętrznej 1,1″ oraz wysokości 10″ lub 20″. Są to standaryzowane rozmiary wkładów do filtrów dużej wydajności typu Big Blue.

Filtry Atlas Filtri BIG wykonane są z należytą precyzją przy użyciu najnowszych technologii. Różnicę w jakości obudów włoskiego producenta w porównaniu do standardowych filtrów Big Blue widać na pierwszy rzut oka.

Filtr Atlas Filtri DP BIG 10Filtr Atlas Filtri DP BIG

Standardowa obudowa Big Blue 10″Filtr Big Blue


Problem z wymianą wkładów? Z oryginalnym kluczem Atlas Filtri otwarcie obudowy to żaden problem! Ząbki klucza bez trudu wchodzą w wypustki klosza. Otwarcie obudowy nawet po kilkunastu miesiącach używania filtra to żaden problem.

Standardowe filtry Big Blue odchodzą do lamusa. Inwestując w urządzenia Atlas Filtri płacisz za jakość i bezpieczeństwo eksploatacji.

Nowoczesne korpusy Atlas Filtri BIG z dwoma uszczelnieniami zwiększają stabilność łączenia klosza z głowicą filtra. Urządzenie posiada odpowietrznik ułatwiający wymianę wkładu.

Atlas Filtri BIG dla domu – filtracja wody pitnej, zabezpieczenie armatury sanitarnej, bojlerów, pralek oraz innych instalacji.

Atlas Filtri BIG dla przemysłu – prefiltracja (z wkładem mechanicznym), ale również doskonale spisują się jako mikrofiltracja, ochrona pomp, systemów grzewczych i zmiękczaczy, membrany osmotycznej oraz demineralizacja i usuwanie chloropochodnych.