Wkłady Atlas Filtri Hydra

Wkłady Atlas Filtri z serii Hydra

Wkłady do filtrów Atlas filtri Hydra to innowacyjne rozwiązanie wydajnej filtracji z możliwością wielokrotnego płukania. Samodzielna regeneracja wkładów obniża koszta eksploatacji urządzenia.

Oczyszczanie wkładu filtracyjnego – po otwarciu zaworu kulowego wkład filtracyjny opada na sam dól klosza i odwraca strumień wody na płynący od wewnętrznej strony. Ten wsteczny prąd wody usuwa za nieczyszczenia zatrzymane przez wkład i znajdujące się na jego zewnętrznej stronie.

Głowica filtra Atlas Filtri Hydra
Wkład Atlas Filtri z serii Hydra

 

Do filtrów Atlas Filtri Hydra można zaaplikować następujące rodzaje wkładów:

  • RLH (siatka materiałowa 90 mikronów)
  • RAH (siatka ze stali 90 mikronów)
  • RSH (harmonijka materiałowa 50 mikronów)
  • RAH HOT (do wody gorącej)

Wkład Atlas Filtri RLHSiatka poliestrowa stanowiąca bazę wkładu Atlas Filtri RLH zatrzymuje na swojej powierzchni zanieczyszczenia z dokładnością do 50 mikronów. Dzięki temu do instalacji wodociągowej nie przedostają się takie zawiesiny jak piasek, muł, kawałki rdzy, cząsteczki żelaza i inne drobiny.

Wkład Atlas Filtri RLH Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Wkład Atlas Filtri RAHAtlas Filtri RAH to wkład owleczony siatką ze stali nierdzewnej AISI 316. Oznacza to, że jest wyjątkowo odporny na czynniki fizykochemiczne. Mikronaż wkładu (90 mikronów) doskonale sprawdza się przy filtracji zanieczyszczeń takich jak piasek czy gruboziarniste cząstki - produkty korozji.

Wkład Atlas Filtri Hydra RAH Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Wkład Atlas Filtri RSHKarbowany polipropylen we wkładzie Atlas Filtri RSH blokuje zanieczyszczenia z dokładnością do 50 mikronów. Zanieczyszczenia sedymentacyjne w instalacji wodociągowej często dostają się do wody w sieciach zewnętrznych w wyniku agresywnego oddziaływania wody na materiały metaliczne.

Wkład Atlas Filtri RSH Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę

Wkład Atlas Filtri RAH HOTWkład Atlas Filtri RAH HOT do wody ciepłej wykorzystuje siatkę ze stali nierdzewnej do filtracji zanieczyszczeń mechanicznych (piasek, rdza, mętność, osady) z dokładnością do 90 mikronów. Wkład można używać wielokrotnie dzięki regeneracji.

Wkład Atlas Filtri RAH HOT Dostępność: w magazynie Wysyłka: 24 godziny

Sprawdź cenę